یکشنبه 10 مهر 1401
خانه » موفقیت » آشنایی با 5 قانون که برای به موفقیت رسیدن به آنها نیاز دارید

آشنایی با 5 قانون که برای به موفقیت رسیدن به آنها نیاز دارید

همه ما ذاتا دوست داریم در کاری که انجام می دهیم موفق شویم. اساسا به موفقیت رسیدن در فطvت ما قرار دارد و فیلسوفان به این مسئله اذعان کرده اند. اگر از شما بپرسند که برای موفقیت چه چیز هایی لازم است احتمالا شما جواب خواهید داد که هدف ، تلاش و موارد این چنینی. اما چیزی که نباید از آن غافل شد این است که برای به موفقیت رسیدن نیاز دارید تا با یک سری از قوانین آشنا باشید. این قوانین راه های موفقیت را برای شما منور می کنند و به شما در رسیدن به هدفتان کمک می کنند. ما در این مقاله از مجله پزشکی نت سلامت قصد داریم تا شما را با این قوانین آشنا کنیم.

5 قانون برای به موفقیت رسیدن

5 قانون برای به موفقیت رسیدن

فانون کنش و واکنش

اگر فیزیک خوانده باشید با این قانون آشنا خواهید بود. در این قانون قید شده است اگر جسم 1 به جسم 2 مقداری نیرو وارد کند ، جسم 2 نیز دقیقا به همان مقدار نیرو به جسم 1 وارد می کند. هر چقد شما برای رسیدن به آرزو های خود تلاش کنید و انرژی مصرف کنید ، به همان مقدار نیز دنیا به شما پاداش می دهد. در واقع این قاتون به ما می گوید که میزان موفقیتی که ما به دست می آوریم بستگی به میزان تلاش ما دارد.

قانون حرکت

یکی از ساده تریk قانون ها  برای به موفقیت رسیدن ، قانون حرکت می باشد. تعریف این قانون بسیار ابتدایی است. فرض کنیم شما در نقظه 1 هستید و سیبی در نقطه 2 قرار دارد ، شما برای رسیدن به سیب باید از نقطه 1 به سمت نقطه 2 حرکت کنید. این بدان معنا است که اگر شما هدف و آرزویی دارد باید به سمتش حرکت کنید و در راه رسیدن به آن تلاش کنید. آرزو ها و خواسته ها خود به خود سمت شما نمی آیند و این شما هستید که باید به سمت آنها حرکت کنید.

قانون پذیرش

این قانون به معنی این است که باید گاهض اوقات شرایط را بپذیرید. این قانون بسیار مهم است و می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهده شاید شما بعد از اینکه چند مدت بر روی هدفی کار کردید کم کم به این نتیجه رسیدید که باید هدفی جدید پیدا کنید. پذیرفتن چنین چیز هایی بسیار سخت است چرا که شما با خود می گویید که بعد از این همه تلاش کردن نمی توانیم همه چیز را رها کنیم. اما قانون پذیرش با ما می گوید وقتی شما با استفاده از تجزیه تحلیل شرایط به یک نتیجه رسیدید ، هرچقدر هم که آن نتیجه سخت و آزاردهند باشد ، باید آن را قبول کنید.

5 قانون برای به موفقیت رسیدن

قانون تکامل

قانون تکامل به ما می گوید وقتی که شما در راه تغییر خود و رسیدن به اهداف خود تلاش کنید و تکامل پیدا کنید ، محیط نیز به شما در تکامل کمک می کند. این قانون در واقع به ما می گوید که برای رسیدن به موفقیت و تکامل همه چیز به خود شما بستگی دارد. آزتک ها اعتقاد دارند که شانس همیشه نسیب کسانی می شود که در راهی تلاش می کنند. شما اگر در راه تکامل خود گام بردارید ، تمام کائنات به شما کمک خواهند کرد.

قانون پیوستگی

این قانون به ما می گوید که برای به موفقیت رسیدن باید به پیوستگی گذشته ، حال و آینده اعتقاد داشته باشید. در گذشته درس های زیادی نهفته است که همیشه می توانند به شما در حل کردن مشکلات کمک کنند پس هیچ گاه نباید گذشته خود را فراموش کنید. آینده نیز به همان انداره مهم است. ما باید به تاثیر اینده در انجام کار های نیز توجه کنیم. در مورد حال نیز همه به انداره کافی اطلاع دارید و با اهمیتش آشنا هستید. بیل گیتس اعتقاد دارد انجام تحصیلات غیر ضروری مضر است نه به خاطر اینکه سرمایه ما را هدر می دهد ، بلکه وقت ما را هدر می دهد.

منبع : http://www.netsalamat.com

همچنین ببینید

سخنان بزرگان در مورد موفقیت

50 جمله از سخنان بزرگان در مورد موفقیت

در این بخش از مجله پزشکی نت سلامت ۵۰ جمله از سخنان بزرگان در مورد موفقیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.